Wyniki konkursu logopedycznego na najciekawszą ilustrację do wierszy Juliana Tuwima

Dziękujemy wszystkim wychowawcom, dyrekcji, nauczycielom, rodzicom, a przede wszystkim dzieciom za wzięcie udziału w konkursie.

Bardzo się cieszymy z ilości nadesłanych prac, wpłynęły aż 162 zgłoszenia, a  konkurs dotarł do tak wielu osób.

Wszystkie prace były fantastyczne, widać w nich było serce, zaangażowanie i przemyślenia na temat konkursu. Jury jednogłośnie podjęło decyzję w sprawie ustalenia laureatów i osób wyróżnionych.

Chcielibyśmy, by każdy był zadowolony z udziału w konkursie, dlatego dla wszystkich uczestników przygotowaliśmy dyplomy z podziękowaniami za udział i zaangażowanie.

 

Lista laureatów:

Przedszkola

Szkoły

Olga Gurgul                       PM 8

Emilia Boratyn                      SP 8  kl. III

Sara Komar                        PM 8

Bruno Komornicki                SP 8  kl. III

Hanna Cecuła                     PM 8

Szymon Zych                        SP 8  kl. II

Mateusz Zych                     PM 8

Wiktoria Szubrycht               SP 8  kl. II

Hanna Lenik                       PM 8

Paulina Uliasz                       SP 8  kl. II

Wojciech Kosiorowski       PM 8

Zuzanna Głowińska              SP 7  kl. II

Jakub Czenczek                  PM 8

Zofia Stępniak                       SP 7  kl. III

Julita Szuflita                      PM 8

Julia Gazda                            SP 4  kl. III

Mariola Florek                    PM 8

Maja Gazda                           SP 4  kl. II

Amelia Bajorek                   PM 8

Wiktor Niepokój                   SP 4  kl. III

Maja Pelczar                       PM 5

Zuzanna Pąprowicz               SP 14  kl. I

Blanka Uliasz                     PM 3

Zuzanna Gierlach                  SP 14  kl. I

Diana Uliasz                       PM 3

Martyna Chrobak                  SP 14  kl. I

 

Wiktoria Wacek                    SP 14  kl. I

 

Maja Urbańska                      SP 14  kl. III

 

Julia Długosz                         SP 14  kl. III

 

Sandra Masłowska                SP 14  kl. II

 

Maja Leszczyńska                 SP 14  kl. II

 

Emilia Sęp                             SP 14  kl. II

 

 

Lista wyróżnionych:

Przedszkola

Szkoły

Zuzanna Jaskółka              PM 8

Rita Kowalska                         SP 4 kl. III

Maja Włodarska                PM 8

Jakub Boczar                           SP 14 kl. I

Jagoda Lorenc                   PM 8

Jagoda Frączkiewicz               SP 14 kl. I

Rafał Buba                        PM 2

Oliwia Kuliga                          SP 14 kl. I

Martyna Balawajder         PM 5

Maja Kurdziel                          SP 14 kl. I

Zuzanna Malawska           PM 5

Milena Śmigiel                        SP 14 kl. I

Nadia Głowacka               PM 5

Emilia Wajs                             SP 14 kl. I

Konstanty Menet              PM 5

Ewa Taszycka                          SP 14 kl. I

Aleksander Jurczak          PM 5

Lidia Uliasz                              SP 14 kl. I

Nadia Radwańska             PM 5

Maria Młodecka                       SP 14 kl. I

Oliwia Antoń                    PM 5

Weronika Michalak                 SP 14 kl. III

Julia Tomkowicz              PM 3

Mateusz Osieczko                   SP 14 kl. III

 

Adrian Szubra                         SP 14 kl. III

 

Aleks Boczar                           SP 14 kl. III

 

Zofia Wanat                             SP 14 kl. III

 

Anastazja Buszkiewicz            SP 14 kl. III

 

Emilia Lepa                              SP 14 kl. III

 

Jakub Zduń                               SP 14 kl. III

 

Lena Rozenbajger                     SP 14 kl. II

 

Zofia Rymar                              SP 14 kl. II

 

Zuzanna Jucha                          SP 14 kl. II

 

Kaja Wojtuń                             SP 14 kl. II

 

Milena Skóra                            SP 14 kl. II

 

Maja Zioło                                SP 14 kl. II

 

Po odbiór nagród zapraszamy 16.03.2021r. w pokoju nr 12  (piętro I)
w godzinach od 12:00 – 14:00 w Miejskiej Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Krośnie